Telefon

664-901-822

Email

kontakt@orient-touch.pl

Zapraszam

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00

AKUPUNKTURA KOSMETYCZNA to nowość dostępna w gabinecie. Cudowne działanie igieł, które wpływają nie tylko na zmarszczki ale przede wszystkim normalizują balans organizmu. W połączeniu z terapia manualną to niesamowita rewelacja!
Igiełki w odpowiednich punktach dają rozluźnienie mięśni co przekłada się na piękny promienny wygląd. 💙

Korzyści płynące z akupunktury kosmetycznej:

🌺Zabiegi akupunktury są prawie bezbolesne.
🌺Są całkowicie bezpieczne i bez skutków ubocznych, takich jak utrata wyrazu twarzy, asymetria lub zesztywnienie mięśni twarzy.
🌺Nie powodują urazów, nie wymagają okresu rekonwalescencji, jak po operacji, po której istnieje ryzyko asymetrii, infekcji i blizn,
🌺Akupunktura skutecznie poprawia wygląd skóry twarzy (działa jak wewnętrzny peeling), jak również elastyczność mięśni i strukturę skóry,
🌺Nie wymaga użycia substancji chemicznych,
🌺Opiera się na naturalnym potencjale organizmu do utrzymania młodości skóry na długie lata,
🌺Brak utraty czucia na twarzy czy jej naturalnej ekspresji. 💙

Co czeka Cię na zabiegu Akupunktury Kosmetycznej?
Poznanie Ciebie to podstawa 💙 po to by zastosować odpowiednią terapię i uzdrowić również Twoje ciało według medycyny chińskiej. Poza nakluciami na ciele oczywiście obszar poddany zabiegowi to twarz, szyja, dekolt.

Przed zabiegiem zastosowany będzie peeling. Proces nakłucia jest w zasadzie bezbolesny. Po nakłuwaniu terapia kończy się aplikacją serum i kremu. Czas trwania to około 60 minut.