Telefon

664-901-822

Email

kontakt@orient-touch.pl

Zapraszam

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00

Nazywam się Agnieszka Wydro i zapraszam do mojego świata związanego z holistycznym dbaniem o urodę i zdrowie. Mimo mojego wykształcenia ekonomicznego, to jednak pasja ukierunkowała moje życie.

Jestem drugą na Podkarpaciu certyfikowaną Terapeutką Biologicznej Odnowy Twarzy.


„Nasz nastrój afirmuje się w wyrazie twarzy – w tym sensie twarz jest lustrem duszy’    
                                                   Atlas Anatomii Klinicznej                          

Jestem terapeutką z zakresu terapii manualnej twarzy i ciała, która skupia się głównie na odmładzaniu tkanek w sposób naturalny na wszystkich poziomach. Jak każda kobieta zwracam uwagę na to jak zmienia się z upływem lat nasza skóra i rysy, przybywa zmarszczek. Dlatego chcąc pomoc sobie zainteresowałam się naturalnymi metodami jakim jest masaż, a z dobraną odpowiednio dietą i w połączeniu z aromaterapią – wtedy naprawdę dzieją się prawdziwe cuda w naszym ciele.

Należy wiedzieć że nawet najlepszy krem nie uzdrowi i nie odmłodzi naszej skóry tak jak terapia manualna.  Manualna plastyka twarzy to masaż , który odmładza tkanki i wpływa nie tylko na skórę ale również na powięź, mięsnie i kości. Przywraca mięśniom objętość i właściwe położenie. Przykurcz mięśni powoduje powstawanie zmarszczek, dlatego odpowiedni masaż rozluźnia i dotlenia mięsnie, uwalniając twarz od niechcianych grymasów. Pobudza skórę do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, niweluje zastoje limfatyczne, które powodują np. obrzęki pod oczami, czy podwójny podbródek.

Jako jedyna w Mielcu oferuje zabiegi odmładzające m.in. Estetyczna Rehabilitacja Twarzy metodą Marie Margo oraz Facelift MarieMargo a także Facemodeling Program. W ofercie również mam: japoński masaż Kassaji, japoński masaż twarzy oraz Maderoterapie.

Masaż wykonywany przeze mnie dobierany jest indywidualnie. Do zaoferowania mam kilka rodzajów masaży twarzy, szyi i dekoltu jak również masaż całego ciała. Techniki masaży wywodzą się głownie z Dalekiego Wschodu i łączą kilka metod, które wspaniale relaksują, drenują a przede wszystkim przywracają „ naturalne piękno” cofając czas w postaci młodszego wyglądu  nawet o kilka lat.

Zapraszam do przeprowadzonego ze mną wywiadu: Pierwsza w Mielcu! Unikalna manualna plastyka twarzy i ciała czyli „Orient Touch”