Telefon

664-901-822

Email

kontakt@orient-touch.pl

Zapraszam

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00

PASJA KTÓRA ŻYJĘ I KTÓRĄ SIĘ Z WAMI DZIELĘ

Certyfikat ze szkolenia MARIE MARGO – FaceLift – to rehabilitacja estetyczna twarzy, która działa wielopłaszczyznowo uzdrawiając i odmładzając nasze tkanki.

Certyfikat ze szkolenia Facemodeling Master Class u Aneta Hregorowicz-Gorlo
– od Facemodelingu zaczęła się moja pasja związana z terapią manualną twarzy. Kolejny level za mną. Za każdym razem dowiaduję się czegoś nowego by być jeszcze lepszą w tym co robię.

Certyfikat z ukońcoznego szkolenia z Myoplastic Face Massage

Autorskie szkolenie z techniki mioplastycznego masażu twarzy u dr. Sergeya Shchurevicha.

Certyfikat FACEMODELING AKADEMY z tytułem „Terapeuty biologicznej odnowy twarzy Facemodeling”. Jestem dumna, gdyż jestem JEDYNA w Mielcu i JEDNĄ z dwóch terapeutek w województwie podkarpackim.

Certyfikat ukończenia kursu „Rehabilitacja Estetyczna metodą Marie Margo” To aż 97 technik, które czeka na Was, dzięki którym Wasze tkanki na każdym poziomie, włączając w to nawet i kości, odzyskają witalność, rozluźnienie a co za tym idzie mega odmłodzenie nie tylko z zewnątrz ale i wewnątrz .

Certyfikat ukończenia szkolenia z Akupunktury Kosmetycznej

Dumna i pełna optymizmu. Uwolniona od bólu dzięki akupunkturze równoważącej metodą dra Tana. W kilku sekundach od aplikacji igiełek ból odchodzi. Szkolenie ukończyłam u dr. Mahmoud Mansour oraz Michała Urgacz.

Certyfikat ukończenia kursu II stopnia „Estetyczna Rwehabilitacja Twarzy Marie Margo = Moduł 1”